Park linowy Kołobrzeg

doskonała rozrywka dla dzieci i dorosłych

Oferta

Park linowy

Park linowy to wysokościowy tor przeszkód umieszczony na drzewach. Składa się z szeregu stanowisk (podestów) umieszczonych na różnych wysokościach na pniach drzew, połączonych linami nośnymi, siatkami, łańcuchami, drabinkami itp. oraz linami asekuracyjnymi.

Trasy

Konstrukcja parku obejmuje 3 trasy o rosnącym stopniu trudności. Każda trasa posiada wejścia i zejścia (za pomocą drabin, siatek, lin itp.), zestawu platform mocowanych do drzew, stanowiących punkty „przesiadkowe" oraz zamontowanych pomiędzy nimi atrakcjami z wiszących mostków, kładek, lin, siatek, rur itd.

Trasa nr 1 (11 przeszód)

Trasa łatwa, dostępna już dla dzieci od 120 cm wzrostu.
Zobacz trasę nr 1

Trasa nr 2 (13 przeszód)

Trasa średniej trudności, dostępna już dla wyższych dzieci i dorosłych mierzących od 140 cm wzrostu.
Zobacz trasę nr 2

Trasa nr 3 (14 przeszód)

Trasa dość trudna, dostępna dla wyższych dzieci i dorosłych mierzących od 160 cm wzrostu.
Zobacz trasę nr 3

Bezpieczeństwo

Konstrukcja i funkcjonowanie „Parku Linowego" są bezwzględnie podporządkowane naczelnej zasadzie - bezpieczeństwu uczestników zabawy. Jest to nasz priorytet.

Materiały, z których zbudowane są atrakcje (w tym oprzyrządowanie linowe, zaczepy itp.) spełniają wymagania przewidziane dla wspinaczki. W miejscach tego wymagających zastosowane są dodatkowe zabezpieczenia jak: liny asekuracyjne, materace, maty ochronne itp. Korzystanie z urządzeń odbywa się pod opieką obsługi parku odpowiednio przeszkolonej do nadzoru oraz do pomocy w każdej zaistniałej potrzebie.

100% sprzętu i materiałów użytych do budowy „Parku Linowego" posiada stosowne atesty dla tego typu sprzętu i jego zastosowań. Każdy użytkownik przed wejściem na przeszkody otrzymuje wyposażenie osobiste w postaci, kasku na głowę, uprzęży, linek asekuracyjnych zakończonych karabińczykami.

Każdy uczestnik zabawy winien zapoznać się z dostępnymi w obiekcie: instrukcją użytkowania i regulaminem.

Dla organizatorów wypoczynku

UWAGA!

ZAPRASZAMY DO NAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY ORGANIZATORÓW WYPOCZYNKU NAD MORZEM!!! Zielonych szkół, wczasów rodzinnych, wycieczek itp. Oferujemy atrakcyjne ceny!!!

Zobacz CENNIK